Nieuwjaarsborrel

Beste leden,

Aanstaande maandagavond  (2 januari) kunnen we geen gebruik maken van de sporthal ivm de kerstvakantie, er zijn dus geen trainingen en/of speelmogelijkheden.
We starten weer in het nieuwe jaar op
maandag 9 januari met trainen voor de jeugd op de normale tijden.


De senioren willen we deze avond graag allemaal uitnodigen om mee te doen met het “husselen” en daarna om circa 21.30 uur een nieuwjaarsborrel te drinken in de kantine. Het husselen begint om circa 20.30 uur

Tevens zullen wij deze avond bekend maken wie de meeste loten heeft verkocht voor de grote clubactie voor zowel de junioren als de senioren.


Wij wensen jullie een gelukkig nieuwjaar.

Met sportieve groet,


Shuttle Up´81

 

 

 

Trainingstijden 2016/2017

Beste Leden,

Het nieuwe badminton seizoen is inmiddels gestart.
 Dit jaar zijn de trainingstijden als volgt:

Training jeugd:
 Groep 1: van 18.30 uur tot 19.30 uur
 Groep 2: van 19.30 uur tot 20.30 uur
 Aan de jeugdleden is bekend gemaakt in welke groep zij zitten.

Training senioren:
 20.30 uur t/m 21.30 uur

Uitslagen clubkampioenschappen

Afgelopen juni zijn de clubkampioenschappen gespeeld in de nieuwe opzet. Op 1 avondwerden er alleen maar mixpartijen gespeeld en op de volgende maandag de dubbels.
De winnaars zijn:

Mix poule 1: Lisette en Frits
 Mix poule 2: Gerard en Ria

Dames Dubbel: Wendy en Aafke

Heren Dubbel poule 1: Wim en Gerrit
 Heren Dubbel poule 2: Stefan en Marcel

Uitslag clubkampioenschappen 2016 jeugd

Groep 2 jongens

  1. Roy Dros (links)
  2. Casper Horst (rechts)
  3. Wijnand Zijl (niet op de foto)

DSC_9206

 

 

 

 

 

 

 

Groep 2 meisjes A

  1. Larissa Graven (midden)
  2. Eva Thijssens (links)
  3. Pumika Kugathasan (rechts)

DSC_9210

 

 

 

 

 

 

 

Groep 2 meisjes B

  1. Lotte Veerbeek (midden)
  2. Mozhda Entezar (links)
  3. Emma Ubbink (rechts)

DSC_9213

 

 

 

 

 

 

 

Groep 3 jongens

  1. Nick Lammers
  2. Martijn Lammers (niet op de foto)
  3. Myron Davelaar (niet op de foto)

DSC_9214

 

 

 

 

 

 

 

Groep 3 meisjes

  1. Laura Somsen (midden)
  2. Ilse Schreurs (rechts)
  3. Jamy Luiten (links)

DSC_9218

 

 

 

 

 

 

 

Alle prijswinnaars en de trainer

DSC_9226

 

 

1 2 3